2012 Yılı Kehanetleri

Hepimizin bildiği üzere 2012 yılı hakkında bir çok söylenti var. Bu söylentiler 21 Aralık 2012 günü’nün Maya Takviminin bitişine geliyor.

İnsanlarımız devamlı başlangıçımız ve sonumuzun arayışında, nasıl ve ne zaman başladık ve ya nasıl ve ne zaman sona ereceğiz.. Bununla ilgili en büyük söylenti Kıyamet’in 2012 yılında kopacak olması ve bunun gibi birçok söylenti daha dolanıyor. Maya takviminin bitişi mayaların bitimi anlamına geliyor ve bu söylentilere yol açıyor. Bir çok kişide bu söylentilerden dolayı merak içinde kalıyor.

Günümüzde herkes artık araştırmalarında 2012 yılını referans alarak bu tarihin gizemini daha da arttırmaya çalışıyor. Kimisi dini kaynaklar sunup o günün dini kaynaklarda da geçtiğini savunurken, kimisi bilimsel çalışmalarını bu tarihle birleştirerek o tarihte olacak veya olması muhtemel bazı şeyler öne sürüyor. Şu anda böyle bir gerçek kabul görmüş olsaydı sanırım dünya şimdiden yok olmuş olurdu, o yüzden herşey hala söylemlerden ibaret ve 2012 hala gizemini koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir