Aklından Bir Say Tut – John Verdon

Seneye resmen damgasını vuran, okuru merak içinde bırakan ve sürükleyici kelimesinin tam anlamını veren bir kitaptan bahsedeceğim sizlere. Beyninizde oluşacak bir çok sorulardan ve sırlar içinde olan sayılardan oluşan bir kitap ” Aklından Bir Sayı Tut ” John Verdonun kaleme aldığı bu kitap sizlere roman okumanın zevkini yaşatacağını garanti edebilirim.

Aklından bir sayı tut kitabı, okumuş olduğunuz tüm heyecan dolu romanlarla kıyaslanacak olursa eğer herşeyi daha az kullanarak daha özünde bir kitap diyebiliriz. John Verdon sadece kurguda bir kaç eksik şey yapmış diyebiliriz günümüzün teknolojilerinden güvenlik kameralarını unutmuş sanırım.

Yazarımız John Verdon ‘un ilk romanında ki kurgu ve gizem sayesinde çok iyi satsa da alacak olanlara araştırmalar sonrasında bulduğumuz bir notu ileterek kararlarını etkileyebilirim. Çeviri deki bazı eksik ve yanlışlar kitabı alacaklara küpe olsun.

Kısacası kitabı okumak boş bir vakit kaybı değil hiç değilse güzel bir kurguyu takip etmekti, kitabımız aklından bir sayı tut özet olarak okuyup alacaklar için bunu tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir