Monster High Oyunları – Mastır Hay Hayalet Okulu Oyunları

Monster High Oyunları Oyna

Monster high hayalet okulunda macera dolu eğlenceli anlar geçirmek ister misiniz? Monster high bebekleri okulda türlü türlü çılgınlıklar yapıp okulu birbirine katıyorlar. monster high oyunları sitesi olarak mastır hay bebeklerinin macera dolu çılgınlıklarını flash oyun haline getirdik.
monster high oyunlarından örnek vermek gerekirse;

Vampir Kız Draculaura halloween gecesine hazırlık yapmak için elbise dolabından cadılar bayramına özel vampir kıyafetler seçecek. Vampir kızın geceyi daha iyi geçirebilmesi için ona güzel bir kıyafet seçmelisiniz. Oyun oynayarak vampir kızı giydirip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Franki Stein stilini biliyor olmanız gerek. Monster high sitesi olarak frankie stein oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Tüm oyunlar özenle hazırlanmıştır.

Sitemizde monster high giydirme oyunları oynayarak giyim zevkinizi geliştirebilirsiniz. Canavarlar okulunun sevimli bebeklerine en güzel kıyafetleri giydirerek onları mutlu edebilirsiniz.

Frankie stein nasıl bir karakterdir?

Frankie Stein yetim bir kızdır. ailenin eksikliğinden muzdarip kırılgan bir varlıktır. Her ne kadar canavarlar okulunun parçası olsa da, hasis bir kişiliğe sahiptir. Ona kıyafet seçerken onun ruh halini göz önüne almanızda yarar var.

Türkiye’nin ilk ve tek monster high oyunları sitesi http://www.monsterhighoyunlari.com oyun sitemize bekleriz efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir